Portfolio produktů

RenenaVis | Środek do nowoczesnego leczenia wszystkich stopni zwyrodnienia stawu kolanowegosportvis

RenehaVis to innowacyjny produkt dla leczenia osteoporozy stawu kolanowego. RenehaVis jest jedynym w świecie środkiem, który zawiera 2 postaci kwasu hialuronowego (HA) o różnej wielkości i stężeniu do aplikowania w formie iniekcji w staw kolanowy. Tylko obecność obu postaci tego kwasu zapewnia największe oddziaływanie na organizm właściwego kwasu hialuronowego, który w normalnych warunkach wytwarzany jest w zdrowym stawie.

SportVis | Środek opracowany do wspierania leczenia tkanek miękkich i tkanki łącznejsportvis-300x107

SportVis™ zawiera biokompatybilny kwas hialuronowy o wysokiej czystości przeznaczony do aplikowania w obszar o uszkodzonych tkankach miękkich i tkance łącznej *)= STABHA™ (Soft Tissue Adapted Biocompatible HyaluronicAcid)
*)  a więc do aplikowania poza jamę stawową. Środki iniekcyjne z zawartością kwasu hialuronowego są przede wszystkim przeznaczone do aplikowania do wnętrza stawu i dla leczenia uszkodzonych tkanek w okolicy stawów nie nadają się!

TendoVis | Idealne rozwiązanie przy tzw. zespole łokcia tenisisty lub barku tendovis-300x107

TendoVis™ zawiera oprócz innych substancji także biokompatybilny kwas hialuronowy o wysokiej czystości przeznaczony do aplikowania w tkanki miękkie = STABHA™.>™.

Trud | Nowa możliwość leczenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego (UCtrud-300x107

Trud zawiera dwa typy kwasu hialuronowego (HA) przeznaczone do leczenia miejscowego i przynosi ulgę oraz wspomaga leczenie śluzówki jelita, regenerację komórek i redukuje stany zapalne.

GAF™ | Objawowe leczenie chorób odbytnicytrud-300x107

Unikalne połączenie właściwości wspomagających procesy gojenia HA oraz działania bakteriobójczego i dezynfekcyjnego MMS pozwoliło opatentować wyjątkowy w swoim działaniu, innowacyjny preparat GAF™ mający zastosowanie w leczeniu objawowym zmian chorobowych błony śluzowej w okolicach odbytu.

Co użytkownicy mówią o naszych produktach?